روش های ارسال کالا

روش‌های ارسال کالا

روش های ارسال کالا در فروشگاه اکسین

همشهریان عزیز اهوازی برای دریافت مرسوله های خود می توانند از طرق زیر اقدام نمایند:

خرید حضوری

برای این کار کافی است بعد از اتمام مراحل خرید به آدرس اهواز – گلستان – خیابان فروردین – نبش خیابان بهمن – طبقه بالای کافه فنجون – واحد1 مراجعه و اجناس خریداری شده را دریافت نمایند.

ارسال از طریق پیک

برای استفاده از این روش شما میتوانید گزینه ی ارسال را در زمان خرید تایید نمایید که با این روش اجناس خریداری شده از طریق پیک به آدرس شما ارسال می گردد.
تذکر: لازم به ذکر است که درصورت بیشتر بودن مبلغ خرید از ۲۰۰۰۰۰ تومان هزینه ی ارسال برای شما رایگان می باشد.
*هموطنان عزیزی که در دیگر شهرها و استان های کشور زندگی می کنند برای دریافت اجناس خریداری شده خود می توانند از ۳ روش پست پیشتاز، پست تیپاکس و باربری اجناس خود را دریافت نمایند. درصورت تایید پست پیشتاز، هزینه ی ارسال در زمان خرید به فاکتور شما اضافه میگردد و در صورت تایید پست تیپاکس یا باربری هزینه ی ارسال پس از دریافت اجناس خریداری شده توسط عامل ارسال از خریدار دریافت می گردد.
تذکر: لازم به ذکر است که درصورت بیشتر بودن مبلغ خرید از ۲۰۰۰۰۰ تومان هزینه ی ارسال رایگان و از طریق باربری و یا پست تیپاکس می باشد.

 

ارسال کالا در فروشگاه اکسین

در روزهای عادی، در فروشگاه اکسین سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود.

در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند:

اسفند ماه، روزهای تعطیل در سال که اکسین اس پی هیچ‌گونه پاسخگویی، سرویس‌دهی و خدماتی ندارد به شرح زیر است:

روز های تعطیل رسمی در تقویم رسمی کشور و جمعه ها

برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ارسال کالا از فروشگاه اکسین به تهران و اهواز

سفارش‌ها در شهر تهران و اهواز مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، توسط فروشگاه اکسین تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از دویست هزار تومان در شهر تهران و اهواز رایگان ارسال می‌شوند.

نکات:

 • تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از دویست هزار تومان و در شهر تهران می‌شود.
 • اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
 • به خریداران کفش توصیه می‌شود برای تست سایز از دقایقی که هنگام تحویل گرفتن کالا در اختیار دارند، استفاده کنند.
 • لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.
 • برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده، در اولین فرصت از طریق تلفن ۳۲۹۲۷۵۹۰- ۰۶۱ ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش اکسین اس پی اطلاع داده شود.
 • در صورت ارسال کالاهای گروه فرش توسط تحویل اکسپرس اکسین اس پی کالا، لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.
 • باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
 • سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
 • تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

ارسال کالا فروشگاه اکسین با پست پیشتاز

در صورت درخواست مشتری سفارش‌های با آدرس تحویل در این شهرها نیز می‌‏توانند با پست پیشتاز ارسال شوند.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.
در مورد کالاهای گروه فرش، در صورت وجود ایراد در کالایی که توسط پست تحویل داده شده است، مشتری موظف است همان روز نسبت به بازگرداندن آن اقدام کند.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

شرایط ارسال لوازم سنگین یا حجیم توسط فروشگاه اکسین

 • لوازم و کالاهای حجیم یا بزرگ زیر، به صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) ارسال خواهد شد.
 • لازم است چنین سفارش‌هایی، پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
  اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر ۱۰۰ هزار تومان در روش تحویل اکسپرس یا سفارش‌های که از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال می‌شوند) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری از طریق ایمیل info@oxinsp.com به اکسین اس پی اطلاع دهید.
 • باربری یا ماموران ارسال اکسین اس پی تنها مسوول تحویل سفارش هستند و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
 • اگر درباره دفترها و هزینه باربری نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، به بخش روش ارسال باربری در ادامه همین صفحه مراجعه کنید.

ارسال کالا با باربری

برای لوازم سنگین یا بزرگ به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.
لطفاً دقت داشته باشید که باربری تنها مسوول تحویل سفارش است و باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند تنها باید توسط نصاب مجاز انجام شود. برای این منظور لازم است خریدار با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز آن تماس بگیرد. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.
مرسولات برای شهرهای نزدیک تا ۲۴ ساعت، شهرهای دور ۴۸ ساعت و شهرهای خیلی دور تا ۷۲ ساعت توسط باربری ارسال خواهند شد. دفترها و هزینه باربری به این شرح است:

هزینه حمل هر دستگاه : بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان بسته به مسافت شهر متفاوت می باشد.