نمایش دادن همه 10 نتیجه

داهوا – dahua

داهوا یکی از شرکت های ارائه دهنده راهکار خدمات AIoT ویدئو محور در جهان است.

با استراتژی شرکت “Dahua Think#”، Dahua Technology بر دو کسب و کار اصلی تمرکز دارد: شهرها و شرکت ها

این شرکت به طور جدی استراتژی های تکنولوژیکی خود را تقویت می کند که شامل سیستم عاملهای هوش دیجیتال AloT و IoT، ارتقاء جامع هوش دیجیتال شهرها و شرکت ها بر اساس نیازهای مشتری و ایجاد ارزش بیشتر برای تحول دیجیتال هوشمند صنایع مختلف است.

این شرکت بیش از 23،000 کارمند دارد که بیش از 50٪ انها تکنسین های تحقیق و توسعه هستند.

داهوا و نواوری های تکنولوژیکی، این شرکت هر ساله حدود 10 درصد از درامد فروش خود را به تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند.

این موسسه فناوری پیشرفته، موسسه داده های بزرگ، موسسه تحقیقات مرکزی، موسسه امنیت سایبری و موسسه شهر هوشمند را تاسیس کرده است.

با بینش عمیق و طرح AIoT، این شرکت همچنان به کشف فرصت های در حال ظهور ادامه می دهد و کسب و کارهای نواورانه خود را از جمله Imou، iRAYPLE، Pixfra، Waythcan، Wisualarm، Dahua Memory و غیره گسترش داده است.

داهوا، با یک شبکه بازاریابی و خدمات جهانی، بیش از 200 دفتر چین و همچنین 67 شرکت تابعه در خارج از کشور، شعبه ها و دفاتر نمایندگی در اسیا، امریکای شمالی، امریکای جنوبی، اروپا، افریقا، اقیانوسیه و سایر مناطق را برای ارائه خدمات سریع و با کیفیت بالا به مشتریان ایجاد کرده است.

Dahua Technology با ماموریت خود “فعال کردن یک جامعه امن تر و زندگی هوشمندانه تر”، به ارزش اصلی خود برای مشتری محور بودن به منظور ارائه بازار با کیفیت و خدمات عالی، ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان و تلاش های بی وقفه برای ایجاد یک جامعه امن، هوشمند، راحت و کارامد پایبند خواهد بود.

سیستم دوربین مدار بسته داهوا

دوربین های مداربسته داهوا یکی از با کیفیت ترین دوربین مدار بسته در نیا است این شرکت دومین شرکت برتر تولید کننده در این صنعت است

این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در زمینه تولید این محصولات می باشد.

منبع : وبسایت رسمی داهوا