جک بازویی v2

جک بازویی v2 : جک درب اتوماتیک ویتو (V2) یکی از موفق ترین برندهایی است که در زمینه تولید و ساخت جک پارکینگی به فعالیت می پردازد.

 V2 که مخففی از شعار این شرکت Value moves the world به معنای «کیفیت، جهان را به جنبش وا می دارد» می باشد، توانسته با تلفیق فناوری و با چاشنی خلاقیت و نوآوری مشتریان زیادی در بازارهای داخلی ایتالیا و حتی دیگر کشورها به دست آورد و شعار خود را به تحقق برساند.

این کمپانی با بیش از 30 سال سابقه، از سال 1985 به بعد موفق شده در شش کشور جهان، نمایندگی رسمی دائر کند. این کشورها شامل فرانسه، اسپانیا، پرتغال، چین، مراکش و تونس می شود. گروه صنعتی وی تو سعی کرده محصولاتی ارائه دهد که هم مصارف اداری داشته باشد و هم بتواند نیازهای مشتریان مناطق مسکونی را مرتفع کند و بدین ترتیب، شعار واحد تحقیق و توسعه خود یعنی تسهیل و امن تر کردن رفت و آمد و زندگی مردم را محقق نموده است.

تنها پس از پنج سال چالش بزرگ پیش آمد

تولید انبوه برای عملکرد و نوآوری بیشتر محصول

در سال 1979 اولین دوره های آموزشی برای نیروی فروش تخصصی افتتاح شد و بلافاصله پس از آن دو شرکت تابعه خارجی افتتاح شد .

با توسعه فناوری که تا آن زمان فقط برای رایانه های شخصی استفاده می شد، عصر بردهای مدار چاپی ریزپردازنده در سال 1983 آغاز شد و به سیستم ها ویژگی های جدید و هنوز ناشناخته داد. زمانی که تولید بردهای الکترونیکی در آن سالها در ایرلند، در شرکت تازه تصاحب شده FAAC Electronics Ltd، که در آن بهترین قطعات در جهان توسعه یافتند و پیشروترین شرکتها در بخش الکترونیک لوازم خود را دریافت کردند، فناوری جهش بیشتری در کیفیت داشت.