نمایش دادن همه 10 نتیجه

اعلام حریق آریاک

اعلام حریق آریاک، سابقه فعالیت تولیدی در این شرکت به سال 1367 بر می گردد ؛پس از تشریفات ثبتی ، این واحد تولیدی در سال 1375 با عنوان ” آریاک الکتریک تهران ” به ثبت رسید . در راستای استقبال خریداران از محصولات تولیدی و توسعه فعالیت ، در سال 1395 کارخانه ای با وسعتی در حدود 2000 متر مربع واقع در استان تهران – شهرک صنعتی نصیرآباد تجهیز نمودیم که با حضور مدیریت وقت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مدیران محترم شرکت شهرکهای صنعتی و تنی چند از مقامات ارشد اداری استان تهران و شهرستان رباط كريم افتتاح گرديد.

شرکت ariak مشغول به طراحی ، ساخت ، تامین تجهیزات ، مشاوره و اجرای سیستم های کشف و اعلام حریق ، منطبق با استاندارهای ملی و بین المللی می باشد.

به ویژه در آزمایــشگاه آریـاک الکتریک تهران،که به منظور پـژوهش و ارتقاء سطح دانش و نوآوری در طراحی محصولات تجهیز و راه اندازی گردیده است ، در حال ارائه خدمات آزمون به تولید کنندگان داخلی، ادارات کل استاندارد کشور، و سایر متقاضیان است.

نصب محصولات سیستم های کشف و اعلام حریق شرکت آریاک در بیش از هزاران پروژه مسکونی و تجاری اعم از کارخانجات ، انبارها ، بیمارستانها ، دانشگاه ها و مدارس و … و همچنین صادرات محصولات تولیدی به برخی از کشورهای همسایه از افتخارات مدیران شرکت آریاک الکتریک تهران می باشد.