نمایش 1–12 از 18 نتیجه

آیفون تصویری تابا

آیفون تصویری تابا – taba یکی از محصولات شرکت تابا الکترونیک است این شرکت یکی از کمپانی های پیشرو و خلاق در زیمنه تولید درب بازکن تصویری و درب اتوماتیک است.

شرکت تابا الکترونیک تولید کننده آیفون تصویری taba در سال 1362 با تولید انواع دستگاه های آمپلی فایر تاسیس شد.این شرکت به سرعت تولید محصولات صوتی و تصویری را برای تامین امنیت و آسایش خانواده در سرلوحه ی اهداف بلند مدت خود قرار داد.از این رو با تولید انواع درباز کن های صوتی وتصویری با استفاده از فناوری روز دنیا و بهره گیری از خلاقیت مهندسین و متخصصان داخل کشور تبدیل به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان برتر درباز کن های صوتی و تصویری در سه دهه ی اخیر شده است.

استفاده از طراحان صنعتی مجرب، ماشین آلات پیشرفته و برنامه ریزی مداوم برای ارتقای کیفیت و ارائه ی خدمات پس از فروش گسترده از جمله عواملی است که محصولات این شرکت را با استقبال مصرف کنندگان، انبوه سازان و متولیان صنعت ساختمان رو به رو کرده است.

برخورداری از امکانات فنی پیشرفته آیفون تصویری تابا، به کارگیری سیستم های دقیق و مدولار در تولید هر یک از کالا های واسطه ای و مدیریت پیشرفته، جهت تولید محصولات با کیفیت جهانی می باشد که همگی با تلاش مدیران و کارکنان متعهد این شرکت برای تسخیر بازارهای جدید داخلی و خارجی مهیا می باشد.

از محصولات حرفه ای این شرکت می توان به آیفون های تصویری 3070 – 2070 – 1070 – 1035 اشاره نمود.

از آیفون های اقتصادی این شرکت می توان به مدل های 5-70 ، 5-35 ، 1040 اشاره نمود.