الکتروپیک - Electropeyk

الکتروپیک یک شرکت فعال در زمینه تولید و فروش آیفون تصویری و صوتی می باشد همچنین این برند با نام تجاری یوتاب اقدام به تولید در بازکن اتوماتیک پارکینگی کرده الکتروپیک درسال ۱۳۶۴ در کارگاهی ده متری واقع در خیابان پیروزی تهران تولید اولین گوشی صوتی با نام (کلون) آغاز گردید. پس از گذشت دو سال با گسترش تولیدات این کارگاه کوچک کارخانه ای با نام کلون الکترونیک تأسیس (که بعداً به نام الکتروپیک تغییر یافت) گردید؛ که سالانه ۲۰۰۰عدد گوشی و پنل صوتی تولید می نمود. در حال حاضر شرکت الکتروپیک (سهامی خاص) دارای کارخانه ای به مساحت 12000مترمربع در منطقه صنعتی شرق تهران می باشد. خطوط تولید این شرکت شامل خط تولید انواع گوشی های صوتی و تصویری، پنل های دم دری، قفل زنجیری، منبع تغذیه و سایر محصولات جانبی می باشد. همچنین این شرکت در اوایل سال ۸۹ اقدام به راه اندازی خطوط جک کنترلی پارکینگ، سنسورهای روشنایی و قفل برقی با نام یوتاب نموده است. خانواده الکتروپیک که تعداد آن بالغ بر ۴۸۰نفر میباشد؛در مدیریت های مالی و اقتصادی، بازاریابی و فروش، تامین، اداری و منابع انسانی، تولید و پژوهش سیستم بهره وری فعالیت می نمایند.
شرکت الکتروپیک با افتخار به گذشته، اطمینان به حال و امید به آینده و تکیه بر سرمایه ارزشمند نیروی انسانی خود و به منظور افزايش رضايت مشتریان و ذی نفعان، اقدام به استقرار سیستم های مدیریتی بر اساس استانداردهای بین المللی 9001:2008 &ISO 14001:2004 & OHSAS 18001:2007 ISOدر دامنه کاری، طراحی، تولید و ارائه خدمات پس از فروش صنعت الکترونیک و امنیت ساختمان نموده است و قصد دارد در آینده ای نزدیک با تنوع در محصولات و تمایز در ارائه خدمات، سهم بیشتری در بازارهای داخلی و خارجی کسب نماید.

آیفون تصویری الکتروپیک ساخته ی شرکت الکتروپیک است.

این شرکت یکی از پیشگامان صنعت طراحی و ساخت سیستم های حفاظتی در ایران است.

درب بازکن تصویری electropeyk با تولید محصولات با کیفیت و قدرتمند خود، نامی محبوب دربین کاربران بجای گذاشته است.

هم اکنون با تولید انواع درب بازکن تصویری به صورت اقتصادی و لوکس، بکار خود ادامه میدهد.

همچنین شرکت الکتروپیک موفق به کسب گواهینامه ISO-2008 و ISO-9001 سیستم مدیریت کیفیت از شرکت UV-NORD شده است.

سیاست های کاری شرکت درب بازکن تصویری electropeyk
  • افزایش سطح کیفیت محصولات به موازات نوآوری
  • بالا بردن رضایتمندی کارکنان و مشتریان
  • کاهش ضایعات و دوباره کاری با رعایت اصول برنامه ریزی
  • سرعت، دقت و صرفه جویی

اآیفون تصویری الکتروپیک  در محصولات اقتصادی در کنار آیفون هایی با کارایی بالاتر و لوکس تر با صفحات نمایش بزرگ تر ارائه می شود.

همچنین از آنجائیکه این شرکت برای هر یک از محصولات خود امکانات خاصی با قیمت های متفاوت در نظر گرفته، کاربران می توانند با توجه به نیاز خود، مناسب ترین انتخاب را داشته باشند.