التک

محصولات اعلام حریق التک

خلاصه ای از محصولات اعلام حریق التک

بطور کلی محصولات حفاظتی – امنیتی در کل و محصولات اعلام حریق خصوصا ، دارای جایگاه و حساسیت ویژه ای دربین تمام محصولات مصرفی عمومی انسانها میباشد.

وظیفه وکارکرد محصولات حفاظتی با سلامت جان و مال انسانها گره خورده و هرگونه مشکل کیفی در اینگونه تجهیزات ، تاثیر مستقیم و بدیهی و پراهمیت بر جان ومال انسانها خواهد داشت.

بنابراین تولید کننده وتامین کننده اینگونه محصولات عملا وظیفه ومسئولیت سنگینی بر دوش خودقرار داده و ناگزیر است که در تولید این ” محافظان جان ومال انسانها “، دقت و تلاش و مجاهدت ویژه ای نموده وصرفا به فکر کیفیت ومرغوبیت سنسورها وقطعات تولیدی خاص بوده و اهمیت جان ومال مردم را بیشتر از اهمیت سود ومنافع شخصی خویش تلقی نماید.

شرکت آناائل تک به شماره ثبت ملی 35675 از سال 87 فعالیت خودرا در زمینه توزیع و واردات این سیستم ها آغاز نموده وبا تمام برندهای خارجی وداخلی این رده از محصولات امنیتی آشنایی کامل داشته و با توجه به کاستی ها و مزایای برندهای گوناگون مخصوصا برندهای ایرانی و قیمت بالای برندهای خارجی تصمیم به طراحی و تولید این محصولات ، با سطح کیفی محصولات خارجی و رده قیمتی محصولات تولید داخل گرفت.

با توجه به سابقه همکاری با شرکتهای ترک و تایوانی وتوانایی طراحی مدارات الکترونیکی توسط این شرکتها درسطوح بالا و تامین قطعات الکترونیکی اورجینال غربی و تایوانی ، این تصمیم با یاری خداوند منان به خوبی پیش رفت و توجه متخصصین و همکاران مجرب و خبره را به خود جلب کرد.

در اندک مدتی کار به جایی رسید که همکاران وسواسی و خرده گیر ما که جز محصولات غربی و ترک حاضر به خرید هیچ محصول دیگری از بازار نبودند با رغبت و علاقه وابراز شگفتی از کیفیت بالای این محصول ، اقدام به انتخاب وخرید محصولات اعلام حریق التک برای تمام پروژه های خود نموده اند .

پس از مدتی تمام همکاران مخصوصا همکاران باتجربه و متخصص ازسراسر کشور ، محصول اعلام حریق التک را هم ارز محصولات غربی و ترک تشخیص داده و نیازی به خرید محصولات گران وارداتی احساس نکردند.

این شرکت هرگز تن به تهیه قطعات الکترونیکی بی کیفیت و درجه سه نداده حتی مواقعی که به خاطر دردسترس نبودن قطعات مرغوب ، تولید خود را متوقف نموده است.

نماینده شرکت محصولات اعلام حریق التک گفته : با قاطعیت تمام اعلام میداریم که تمام قطعات الکترونیکی مورد استفاده و بردهای الکترونیکی وارداتی از تایوان ، تماما اورجینال بوده و مراحل تست سه مرحله ای خط تولید ومونتاژ ما امکان هرگونه خروج محصول معیوب را به صفر رسانده است.

این ادعای ما مبتنی بر تجربیات همکاران استفاده کننده و مشریان عزیز بوده وحاضر به اثبات آن برای شما مشتری جدید وهمکار شاغل در این شغل خطیر میباشیم.

Showing all 15 results